czwartek, 7 maja 2015

Listownik

Witam wszystkich :)

Ostatnio chwaliłam się, że dostałam zaproszenie od Beaci i w maju będę miała ogromną przyjemność inspirować gościnnie w CraftBarze. Dziś przybywam więc z pierwszą inspiracją.
 Przygotowałam listownik. Surowe drewno pomalowałam farbą akrylową w kolorze pistacjowym, a następnie całość kilkakrotnie pokryłam białym gesso. Brzegi przetarłam, by wydobyć w paru miejscach pistacjowy kolor. Fakturę spękań uzyskałam dzięki masce i pasty modelującej.

 
Następnie dodałam ciut koloru, czy też raczej patyny za pomocą tuszów Primy, ostemplowałam stemplem z odręcznym pismem ...
i ułożyłam na froncie kompozycję z róż z kolekcji Primavera, dzikich róż w kolorze ecru i pudrowym różu. Dodałam też ramkę z masy plastycznej, kilka listków, odrobinę sznurka i perełek.

 
Na koniec wszystko "ochlapałam" tuszami splash w kolorze białym i czarnym.Taki listownik nadaje się z powodzeniem na przechowywanie scrapowych drobiazgów. :)
Użyte materiały:

http://www.craftbar.com.pl/284,Ayeeda-Paint---Matte-Pistachiohttp://www.craftbar.com.pl/76,Pasta-modelujaca-120-mlhttp://www.craftbar.com.pl/75,Gesso---grunt-akrylowy-120mlhttp://www.craftbar.com.pl/610,Chalk-Edger-1szt----Pastelowy-Zielonyhttp://www.craftbar.com.pl/609,Chalk-Edger---Pastelowa-Zolchttp://www.craftbar.com.pl/611,Chalk-Edger-1szt----Ugier-Rusty-Buckethttp://www.craftbar.com.pl/622,Masa-plastyczna-MS---bialahttp://www.craftbar.com.pl/577,Roze-z-kolekcji---PRIMAVERA---9-szt-http://www.craftbar.com.pl/341,Mini-roze-w-kolorze-ecru---5-szt-http://www.craftbar.com.pl/547,Mini-Dzikie-Roze---Pudrowy-Rozhttp://www.craftbar.com.pl/500,Tusz-akrylowy-SPLASH-Whitehttp://www.craftbar.com.pl/498,Tusz-akrylowy-SPLASH-Black


Pozdrawiam :)


12 komentarzy:

Bardzo dziękuję za wizytę i pozostawiony komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...