poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Creative Blog Tour

Niedawno Oribella zaprosiła mnie do wspólnej zabawy Creative Blog Tour.Oribellę poznałam, gdy zaczęła się moja blogowa przygoda. Odwiedzałam wtedy różne miejsca w sieci i tak natrafiłam na bloga "Kraina wyobraźni", gdzie oczarowało mnie jak pomysłowo można połączyć sztukę składania papieru z scrapbookingiem. Iza ma świetne pomysły, potrafi stworzyć nietuzinkową pracę. Podziwiam jej kreatywność i stale zaglądam do Jej "Krainy".

W zabawie należy odpowiedzieć na cztery pytania:
1. Nad czym obecnie pracuję? 

W tej chwili robię kilka prac z okazji ślubów. Przygotowuję też pracę do DT w którym mam przyjemność inspirować.

2. Jak moja praca różni się od innych?

Niestety nie wiem czym moje prace różnią się od innych. Są po prostu takie moje i tyle. ;)

3. Dlaczego tworzę i piszę bloga? 

Lubie robić swoje prace i obdarowywać nimi swoich bliskich: rodzinę, znajomych i przyjaciół.  Zaczęłam prowadzić bloga za namową znajomych i tak już zostało. ;)

4. Jak wygląda mój proces tworzenia?

Czasem zasiadam do pracy "natchniona" i w kilka chwil karteczka czy ozdobna skrzyneczka jest gotowa. Ale często bywa też tak, że siedzę na pracą i powoli dokładam do niej kolejne elementy, albo zmieniam, przerabiam, bo coś mi nie pasuje, nie gra. Zazwyczaj wtedy wkoło siebie mam mnóstwo przydasi i powstaje taki, nazwijmy to "twórczy" nieład, żeby nie powiedzieć bałagan, jak po przejściu trąby powietrznej. Potem oczywiście muszę to sprzątnąć, by na drugi dzień znów wszystko powyjmować i by moje biurko wyglądało jakby nigdy nie było sprzątane. Taka Syzyfowa praca.;)

Do zabawy zaprosiłam trzy, bardzo zdolne, twórcze i sympatyczne koleżanki:


Monikę, znaną w blogowym świecie jako Mapowska. Zapraszam do Jej "Papierowego świata", gdzie zobaczycie piękne, pełne pomysłów inspiracje. Razem z Mapowską mam przyjemność inspirować Was na blogu Scrapgangu.:)


Asię, która prowadzi bloga "Miszmasz papierowy", posługując się nickiem

 

I Agę, znaną w necie jako AgaP vel aapas. Aga prowadzi bloga "Scrap&Photo". Robi prześliczne, warstwowe prace, które są niepowtarzalne, a tym pracom w dodatku pstryka cudne zdjęcia, bo fotografia to Jej pasja-jedna z wielu. :D
7 komentarzy:

 1. Fajnie poczytać, jak i dlaczego tworzysz :).

  Dziękuję serdecznie za zaproszenie do zabawy :)
  Z niecierpliwością czekam na posty Asi i Agi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, Wiola widzę, że Twój proces tworzenia wygląda podobnie jak u mnie, Tyle że ja mam ZAWSZE twórczy nieład wokół ;-) Bez tego nie umiem działać :) Dziękuję za zaproszenie do zabawy :) Blogi wszystkich Dziewczyn - Izy, Moniki i Agnieszki znam i podziwiam na co dzień :)Też były jednymi z pierwszych, które poznałam i odwiedziłam rok temu kiedy to zaczęłam się interesować papierkami :) A Ty Wiolu, byłaś dla mnie natchnieniem i zawsze służyłaś pomocą. Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie poczytać trochę o Tobie :) ze wszystkich blogowych łańcuszków ten podoba mi się najbardziej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł!!! Dzięki tej zabawie możemy lepiej się poznać :) Super!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiolu dziękuję, że przyjęłaś moje zaproszenie:) I ciekawie jest poczytac, zwłaszcza jak tworzysz;) haha, bo u mnie ta syzyfowa praca z biurkiem jest wypisz, wymaluj jak u Ciebie:))) A prace Twoje, nietuzinkowe i piękne podziwiam nie od dzisiaj:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki, kochana, za zaproszenie!!!! Jest to dla mnie duże wyróżnienie!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. ja też mam podobny proces tworzenia , miło Cię bliżej poznać

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wizytę i pozostawiony komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...